• Ósmoklasiści, powodzenia na egzaminie!🍀

• Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi zdobytą przez Was wiedzę i umiejętności opanowane przez ostatnie lata.

Podczas egzaminu niech towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz wiara we własne siły i wiedzę.

Każdemu z Was składamy życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Niech spełnią się Wasze oczekiwania i każdy z Was dostanie się do nowej wymarzonej szkoły, a życiowe plany niech wszystkie się zrealizują.

Bądźcie opanowani, spokojni i oczywiście napiszcie na maksymalną ilość punktów! Powodzenia!

Dyrekcje, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.

• Pchli Targ w naszej szkole

• 7 maja 2024 na zielonym terenie naszej szkoły  odbył się Pchli Targ. Była to nie lada gratka dla wszystkich łowców okazji. Każdy mógł coś sprzedać i każdy mógł coś kupić. Niepotrzebne już przedmioty dostały drugie życie, a sprzedawcy i kupujący ćwiczyli w praktyce swoje umiejętności handlowe:).

• II miejsce w powiatowym konkursie z języka angielskiego "Keep calm and ... visit London"

• 23 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie z języka angielskiego organizowanym przez I Licum Ogólnokształcące w Głownie.

Konkurs odbył się pod naukowym patronatem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politoligicznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz honorowym patronatem Starosty Zgierskiego p. Bogdana Jaroty. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 8a Emilka, Mateusz, Aleksander i Antoni. Opiekunem uczniów była p. Monika Łyp - Zgierska. Konkurs podzielony był na rundy, z których jedna część obejmowała nagranie krótkich filmików, które zabrały jury w ciekawe wycieczki po Londynie. Kolejne rundy odbywały się już podczas finału, a w nich uczestnicy musieli wykazać się wiedzą o londyńskiej metropolii, odpowiadając na pytania o różnym stopniu trudności, w części pisemnej i ustnej.

Miło nam poinformować, że nasza drużyna zdobyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy nauczycielowi i drużynie uczniów. Jesteśmy z Was dumni.